<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=284407279084782&ev=PageView&noscript=1" />
12 Gru

Karta podarunkowa- idealny pomysł na prezent ! :)

Nie masz pomysłu na prezent, albo wśród Twoich znajomych jest ktoś to ma problemy ze zdrowym odżywianiem lub też marzy o wymarzonej sylwetce? Mam dla Ciebie rozwiązanie w formie karty podarunkowej :)

Tak wiem co sobie pomyślisz! Jak można dać komuś upominek w formie kompleksowej wizyty u dietetyka, co ta osoba sobie pomyśli... Hmm... Owszem różnie każdy może to odebrać, ale jeżeli Twój upominek jest życzliwy, że chcesz pomóc spełnić marzenia o lepszym zdrowiu czy upragnionej wadze GWARANTUJĘ ŻE SIĘ UCIESZY! Czy to nie jest miłe móc pomóc komuś spełnić marzenia, które są na wyciągnięcie ręki? Oczywiście, że tak.

 

 

 Oto co zawiera upominek w formie karty podarunkowej:

  • pierwszą wizytę wraz z analizą składu ciała
  • przygotowanie pierwszego indywidualnie dobranego programy żywieniowego, w którego skład wchodzi: ocena dotychczasowego sposobu odżywiania, jadłospis na 28 dni wraz z gotowymi listami zakupów zgodnie z ustaleniami, zadania kontrolne- w formie motywatora oraz tabela zamienników produktów
  • wizytę kontrolną w trakcie trwania terapii

Kartę podarunkową można zrealizować w poradni w Trzciance. Regularny koszt usług to 300-350zł, koszt karty podarunkowej to 250-300zł (oszczędzasz 50zł ).

Zapraszam ! :)

Twój komentarz
POKAŻ